Ben Serap. ilk defa aynı cinse alakalı olduğumu üniversiteye başladığım ilk  yıllarda anladım. Daha üniversiteye başlayalı 2 hafta olmuştu evde 3 kız arkadaş yaşıyorduk.Ufak iki odalı bir daire Etilerde. Kız arkadaşımı arada sırada duşta  çırılçıplak görmek bana çok zevk veriyordu.Öylesine ki her defasında onlar  duştayken banyoya sanki bir şey bakıyormuşum gibi girip onları seyrediyordum.

Bir gün videoda bir film seyrettikten sonra konu döndü dolaştı Lezbiyen  ilişkilere geldi.Evde sadece Meralle beraberdik.Ona sanki doğal bir şeymişçesine,ben “iki kadının sevişmesinin zevkli olabileceğini kabul etmesini  istedim. “Bana sen nerden biliyorsun ki dediğin de kalbim sanki duracaktı.Ben şimdiye kadar böyle bir ilişkiye girmedim ama girsem ilk önce senin gibi  birisiyle bunu denemek isterdim dedim.

Ama yüzümün kızardığını hissediyordum.Yavaşça kalktı sen çok toysun Serap demesin mi? NEDEN ki dedim.  Akıllım biz Didemle bir kaç kere yattık. Allahım bunu size nasıl anlatayım  bilemiyorum ama inanın sanki birisi başımdan aşağı kaynar bir kova su döktü.Ben  safın biriymişim üçümüz aynı evde yaşadığımız halde benim o ana kadar hiç bir şeyden haberim olmadı.

Çok şaşırdığımı görünce yanıma yaklaştı ve bana  sarıldı.Her şeyi o anda unuttum, bende ona sarıldım.İnanın bu duyguyu tam olarak  burada anlatmak imkansız birsey.İnanın o an kalbim yerinden çıkabilirdi.Bende  sarıldım ama hala olayın şokundayım..Sanki benim büyüğüm birisiymiş gibi  saçlarımı okşamaya başladı.

Bende onun kilerini.İçimde kıpırdamalar  başladı,Tanrım bu nasıl bir duygu. Neyse lafı fazla uzatmayayım,ne olduğunu  anlamadan ikimizde birbirimizin kollarının arasındaydık…Ama birden sanki  fırlarcasına yataktan kalktı. Ne olduğunu şaşırdım.Hızlı adımlarla odasına  gitti.Acaba yanlış ne yaptım diye düşünüyorken birden,öbür odadan SERAAPPPP diye  seslendiğini duyunca oraya geçtim. Odasına girdiğimde ağzım açık kaldı…Üstü  çıplaktı, Ama ondanda önemlisi altında bir pantolon vardı.

Yanıma gel  dedi.Yaklaştım elimi tuttu. Memelerinin üzerinde gezdirdikten sonra..,Elimi hiç  ummadığım bir zamanda apış arasına götürdü.Ama,,ama,,ama. Aklım yerinde çıkacak  sandım…Apış arasında gezen elimi eliyle yönlendiriyordu. Ama o elime gelen  sertlik neydi,diye düşünürken fermuarını öbür eliyle açtığında gözlerime  inanamadım.Orasına(amına) plastikten penis takmış olduğunu gördüm.

Böyle şeyleri,bir kaç kere sex dergilerinde görmüştüm ama gerçeğini ilk defa  gördüm…İnanın şu an sanki o anı tekrar yaşıyorcasına heyecanlıyım.Eliyle  çenemi tutup beni dudaklarına götürdü. O kadar istekli bir şekilde öpüyordu ki  .Kendimden geçtim ama aklım hep,amına taktığı şeydeydi. Böyle bir şeyi ilk defa  yaşıyordum…O an yaşadığım duyguları tam olarak anlatmak için doğru kelimeleri  seçmek ne kadar güç olduğunu belki siz anlayamazsınız.

Uzun öpüşmelerden  sonra kendimi artık tamamen ona vermeye hazırdım.Çünkü o bu işi çok iyi biliyor  ve bütün olayı o yönlendiriyordu…Ama o anda “Sen küçük bir orospusun değil  mi?”demesin mi.Beynimden vurulmuşa döndüm. Ağzımı açıp bir şeyler söylemek  istedim.Ama onun bu beklemediğim davranışı.Beni öylesine sarstı ki cevap  veremedim bir an.Ne olduğunu şaşırdım.O an yüzüme birde tokat atması bardağı taşıran son damla oldu birden kendime geldim.

Beni tekrar şaşırttı.”Tanrım, ne yapmaya çalışıyorsun” der demez eliyle ağzımı kapattı. Sustum.O an yüksek sesle “Üstünü çıkart KALTAK” diye bağırdı.Ağzımı bile açmadan  her dediğini yapıyordum. Üstümde sadece donum olmadığı halde siyah eteğim  kaldı.Tam onu da çıkarmak üzere ellerimi eteğime götürdüğümde.Ellerimi tutu.  Eğildi,memelerimin uç kısmını elleriyle biraz ovuşturduktan sonra ağzına  götürdü.

Ohhh tanrım dualarım kabul olmuştu.Öylesine bir duyguydu ki bu  içimi göğüslerimden gelen bir sıcaklık kapladı.Öylesine ustaca bir emişi vardı ki.Sanki bulutların üzerindeydim.Sol elini arka tarafıma götürüp götümü okşamaya  başladığında artık,dilimi ısırmamda fayda vermiyordu.Kendime hakim olamadan  inlemeye başladım.Yavaşça doğrulup, sağ eliyle başımı tutup ağzımı sol memesine  götürdü.

Emme sırası bana gelmişti.Evet belki bebekken annemin memelerini  emmişimdir ama bu öylesine değişikti ki.Ona bana verdiği gibi zevk vermek için  olanca gücümle emmeye başladım. Dilimi memelerinin üzerinde onun bana yaptığı gibi gezdirmeye başladım. Arada yavaş acıtmadan yap,dedikçe onun söyledikleri  doğrultusunda dilime ve dudaklarıma yön veriyordum.”EVET BAK ÖĞRENİYORSUN”  dediğinde,sanki üniversiteyi birincilikle bitirmişçesine mutluydum. Birazdan  yavaşçasına “uzan” ARTIK YAVRUM dedi


Yazar : admin

azgın köylü sikişi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

telde sex sohbet hatti canli sohbet hatti sohbet hatti sohbet hatti canli sohbet hatti sohbet hatti telde sex sohbet hatti canli sohbet hatti sohbet hatti sohbet hatti canli sohbet hatti sohbet hatti escort grils